INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH od 9 do 16 maja 2021 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9.05.
7.30 1. ++ Wiktoria i Józef Duraj
2. ++ Władysław Mika w 5 roczn. śm. z teściami Anną i Stanisławem
3. + Stanisław Owsionka
9.oo 1. ++ Stanisław Howaniec z rodzicami
2. + Stanisław Pawlus
10.30 1. Chrzest dzieci - w intencji nowoochrzczonych, rodziców i chrzestnych
2. ++ Krystyna i Jan Noga z rodzicami
15.00 1. W intencji Rodzin z góry Brzuśnika, które miały dyżur przy sprzątaniu kościoła 10 kwietnia o błogosławieństwo Boże, miłosierdzie
i potrzebne łaski

2. ++ Marię Wątroba w 16 roczn. śm. z mężem i zięciem
17.00 ++ Katarzynę Tomiczek w 2 roczn. śm. z mężem Józefem

PONIEDZIAŁEK – 10.05.
6.30 1. + Stanisławę Semla 30 dzień po śmierci
2. ++ Teresę Krzus z mężem Stanisławem i swatem Romanem (od Marii i Zbigniewa Kozieł)
3. + Czesław Twardysko (na wyjeździe)
17.00 1. + Kazimierz Krzus
2. ++ Stanisław i Maria Michulec

 

WTOREK – 11.05.
6.30 1. + Tadeusz Pawlus
2. + Mieczysław Dziedzic (na wyjeździe)
17.00 + Krystynę Bargiel

 

ŚRODA - 12.05.
6.30 + Mirosławę Kubica
17.00 1. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Firmy „Stal - Vest”
2. + Jerzy Roczyna w 1 roczn. śm. i + Stefan Kaleta
3. + Jan Foja 30 dzień po śmierci

 

CZWARTEK – 13.05.
6.30 + Stanisławę Semla
16.30 Nabożeństwo fatimskie
17.00 1. ++ Rozalia i Władysław Hojdys
2. + Zofię Biegun w 2 roczn. śm.

 

PIĄTEK – 14 .05. Święto Św. Macieja, apostoła.
6.30 1. + Genowefę Biegun w 3 roczn. śm.
2. + Kazimierę Biegun
17.00 + Annę Szafarczyk

 

SOBOTA – 15.05.
6.30 + Zofię Biegun
17.00 1. ++ Marię Brząkowską w 23 roczn. śm. z mężem Sylwestrem
2. + Stanisławę Ryżka
3. ++ Marię Pytel z mężem i siostrą Katarzyną
4. + Teresę Krzus

 

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16 .05.
7.30 1. + Annę Dudek w 23 roczn. śm.
2. + Ryszard Klag
3. ++ Zofia i Marian Nakonieczny z córkami Ireną i Anną i synem Tadeuszem
9.oo 1. W intencji Róż z Koła Różańcowego im. Św. Brata Alberta o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
2. + Halinę Fluder i + Bernadettę Fluder
3. + Rafał Tyc
10.30 1. Rocznica I Komunii Św.
2. ++ Genowefę Dudek z synem Marianem
15.00 1. ++ Kazimierz Noga w 28 roczn. śm. z rodzicami
2. ++ Maria i Franciszek Kuchejda z dwiema córkami Janiną i Kazimierą i zięciami
17.00 1. + Mirosławę Kubica 30 dzień po śmierci
2. ++ Emilię Gołek w 8 roczn. śm. z mężem Józefem