OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ 25.09.2022 R.

1. Dzisiaj 26 niedziela zwykła.
2. W środę o godz 17.00 Msza Św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Próba dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 2 października bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 10:30. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców i świadków będzie w sobotę 1 października o godz. 16:00.
4. W pierwszą sobotę października kapłan odwiedzi chorych z terenu Wieprza od kościoła do Grojca.
5. W najbliższą sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, na które zapraszamy w tygodniu po Mszy Św. o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.00.
6. W sobotę po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca, na które prosimy przynieść świece. Trzy kolejne Koła Różańcowe prosimy o poprowadzenie modlitwy różańcowej:
KOŁO RÓŻAŃCOWE NR 1 PATRON: Św. Bernadetta,
KOŁO RÓŻAŃCOWE NR 2 PATRON: Bł. Teresa Maria Ledóchowska
KOŁO RÓŻAŃCOWE NR 3 PATRON: Św. Michał Archanioł
7. W przyszłą niedzielę po pierwszej Mszy Św. spotkanie z Kołami Żywego Różańca. W przyszłą niedzielę na Mszę Św. na godz. 9.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Dzieci pierwszokomunijne otrzymają poświęcone różańce.
8. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, w tym na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary i za przesłane na konto bankowe.

9. W niedzielę 16 października po wszystkich Mszach Św. odbędą się 20 minutowe mini koncerty pieśni religijnych w wersji instrumentalnej na fletni Pana w wykonaniu prekursora gry na tym instrumencie w Polsce – Artura Thomasa. Koncerty promują płytę „Ave Maria” - wydaną na złotym krążku.

Nauki przedślubne online
Ze względu z sytuację epidemiologiczną, nauki przedślubne w diecezji bielsko-żywieckiej aż do odwołania będą prowadzone w formie online. Szczegółowe informacje dotyczące bezpośredniego przygotowania do zawarcia sakramentu małżeństwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie nauki.rodzina.bielsko.pl.
W razie pytań, prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 13.00 pod nr tel. 734 176 645

Przypominamy, że osoby, które chcą przyjąć Komunię Św. na rękę, proszone są o ustawienie się w szpalerze od Ołtarza Miłosierdzia Bożego. Natomiast osoby, które chcą przyjąć Komunię Św. w sposób tradycyjny prosimy o ustawienie się w szpalerze od Ołtarza bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.