OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ 24.10.2021 R.

Godziny sprawowania Mszy Św. w najbliższym tygodniu (24 - 31 PAŹDZIERNIKA):

Niedziela 24 i 31 października: 7.30, 9.00, 10.30, 15.00 i 17.00.

Od poniedziałku do soboty: 6.30, 17.00.

1. Dzisiaj 30 niedziela zwykła obchodzona jako Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy” rozpoczynający Tydzień Misyjny. Po Sumie spotkanie wszystkich kandydatów do Bierzmowania (dwa roczniki).
2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy Św. o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.00. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, kandydatów do Bierzmowania i wszystkich Parafian.
3. W środę o godz. 17.00 Msza Św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Wypominki roczne i jednorazowe można zamawiać w zakrystii.
5. Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci do udziału Korowodzie Świętych w dniu 1 listopada podczas Mszy Św. o godz. 10.30. Jak co roku należy się przebrać do wybranego przez siebie świętego. Za najciekawsze stroje przewidziane niespodzianki.
6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.
7. Od 26 czerwca w kościele może być zajętych 75% miejsc. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Jednocześnie przypominamy, że od 19 czerwca została odwołana dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej.

10. Przypominamy, że osoby, które chcą przyjąć Komunię Św. na rękę, proszone są o ustawienie się w szpalerze od Ołtarza Miłosierdzia Bożego. Natomiast osoby, które chcą przyjąć Komunię Św. w sposób tradycyjny prosimy o ustawienie się w szpalerze od Ołtarza bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Ta zasada obowiązuje na każdej Mszy Św. Na czas trwającej pandemii zachęca się wiernych do przyjmowania Komunii św. na rękę. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele i w kaplicy. Starajmy się również zachować między sobą bezpieczną odległość 1,5m. Od 26 czerwca br. w naszym kościele i kaplicy może być zajętych 75 % miejsc.