ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ
Wał Ruda – Zabawa - Łańcut - Kalwaria Pacławska – Komańcza – Solina – Dukla – Miejsce Piastowe
28-30.09.2021 r. (wtorek-czwartek)

1 dzień - godz. 5.30 – wyjazd z miejsca zbiórki.
WAŁ – RUDA – dom rodzinny Bł. Karoliny Kózkówny, ZABAWA – Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny,
ŁAŃCUT – zwiedzanie zamku i stajni. Obiadokolacja i nocleg w Sanoku. Po kolacji (jak czas pozwoli) wieczorne
spacer ulicami miasta.

2 dzień – śniadanie.
KALWARIA PACŁAWSKA – kościół Znalezienia Krzyża Św., Sanktuarium MB Kalwaryjskiej. Tutaj, w 100- tną rocznicę śmierci, zapoznamy się również z życiem i służbą O. Wenantego Katarzyńca. Przejazd nad JEZIORO SOLIŃSKIE – rejs statkiem i krótki
wypoczynek. KOMAŃCZA – klasztor Sióstr Nazaretanek – miejsce internowania Kard. Stefana Wyszyńskiego (tutaj Prymas Tysiąclecia napisał tekst Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego).
Obiadokolacja i nocleg w Sanoku.

3 dzień - śniadanie
DUKLA – miejsce związane ze Św. Janem z Dukli (kościół i klasztor OO. Bernardynów z trumną Świętego, Krzyż Pojednania – upamiętniający wizytę Papieża Jana Pawła II i figura Św. Jana z Dukli).
MIEJSCE PIASTOWE – Sanktuarium św. Michała Archanioła i Błogosławionego Bronisława. W godzinach popołudniowych przejazd do miejsca zbiórki i zakończenie pielgrzymki.
Cena 590 PLN obejmuje: przejazdy autokarem (DVD, WC, napoje za zł, klimatyzacja), 2 noclegi (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami), 2 śniadania - 2 obiadokolacje
- opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, opłatę na TFG I UFG.
Na bilety wstępu, miejscowych przewodników, parkingi należy przeznaczyć kwotę ok. 110 pln .
(program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie, kwota 110- pln. jest integralną częścią ceny i nie podlega rozliczeniu)
*Program jest ramowy, może ulec drobnym zmianom.
Niektóre wymienione miejsca mogą byc niedostępne z powodu epidemii covid 19 i stosownych rozporządzeń.
Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt w zakrystii.